آخرین قیمت بازار

ریال

ارتباط با ما

در پی واکنش به انتقاداتی که اخیرا در مورد نبود شفافیت کافی در نقشه‌ی راه توسعه‌ی IOTA به آن وارد آمده بود، ادوارد گرو(Edward Greve) به عنوان سرپرست مهندسی آیوتا یک لیست کامل پروژه‌های در حال توسعه‌ی تیم پشتیبانی در وب‌سایت رسمی بنیاد آیوتا منتشر کرد.

انتشارات بریتانیایی Metro در صفحه‌ی خلاصه‌ی مطالب خود مطلبی را با عنوان “یک کشف” منتشر کرد که طی آن توضیح داده شده ویتالیک بوترین اظهار کرده که بیت‌کوین توسط آژانس امنیت ملی ایالات متحده(NSA) ایجاد شده است. اما پس از این واقعه بوترین در یک واکنش در توییتر رسمی خودش نوشت: بدیهی است که از آن زمان تاکنون نظرات من دچار تغییرات زیادی شده است.

پس از گسترش چشم گیر کلاهبرداری های مرتبط با سرمایه گذاری در زمینه ارز های رمزنگاری شده در جهان، پروتکل اعتماد انسانی (Human Trust Protocol) که با عنوان Hub نیز شناخته می شود همکاری خود را با ارائه دهنده سرویس شناسایی هویت بر بستر بلاکچین Civic آغاز کرد تا کاربران را از طریق داده های شناسایی مشتری (Know Your Client-KYC) جمع آوری شده از پلتفرم هویتی امن (Secure Identity Platform-SIP) شرکت Civic شناسایی نمایند.

شرکت Nvidia سود هنگفتی که سال گذشته از تولید پردازشگرهای گرافیکی ماینینگ کسب کرد را در استارتآپ Ubex به عنوان پلتفرم بازاریابی آنلاین هوشمند سرمایه‌گذاری کرد.

شهری در جنوب ایتالیا یک کارگروه متمرکز برای تبلیغ بلاک‌چین و در صورت امکان عرضه رمزارز مخصوص خود راه‌اندازی کرد.

اکسچنج بایننس (Binance) فیلتر شد. بعد از فیلترینگ سایت Blockchain.info این دومین خبر فیلترینگ از سایت‌های معتبر ارزهای دیجیتالی است.

بزرگترین صرافی رمزارز غیرمتمرکز جهان، بانکور، در حال راه اندازی شبکه ای از ارزهای مشترک مبتنی بر بلاکچین در کنیا با هدف مبارزه با فقر است.

  • برچسب ها : , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
  •